image 4 (1)

CLUB TUANA FETHİYE EN GÜZEL ANLARINIZDA SİZİNLE

Doğanın sessizliğini mutluluk kahkalarınız ile buluşturun! Düğün, nişan, toplantı gibi organizasyonlarınızı kusursuz doğal güzellikler ile paylaşabileceğiniz Club Tuana Fethiye olarak, en güzel anlarınızda yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

CLUB TUANA FETHİYE, İŞ HAYATINI TATİLLE BİRLEŞTİRME İMKANI SUNARAK AKILDA KALACAK ETKİNLİKLER İÇİN ÇALIŞIYOR

İş dünyasının farklı sektörleri tarafından gerçekleştirilen seminerler veya sempozyumlara ev sahipliği yapıyoruz. Etkinlik süresi boyunca ihtiyaç duyulabilecek her şeyi sizler için özenle planlıyoruz.

ÖZEL GÜNLERİNİZDE, DÜĞÜN VE NİŞAN KUTLAMALARINIZDA DA CLUB TUANA FETHİYE'NİN PROFESYONEL HİZMETİYLE MUTLULUĞUNUZU KATLIYORUZ!

Özel davetler için de çeşitli hizmetler sunan Club Tuana Fethiye, düğün, nişan ve nikah törenleri gibi özel günlerinizde de sizlere eşlik etmektedir. Fethiye’nin nefes kesen manzarasında gerçekleştirilen etkinlikler, adeta bir masal diyarında gibi hissettirmektedir.

Rectangle 139 (2) (1)

Özel Anlarınıza club Tuana Dokunuşu

Gelin ve damat adaylarına sunulan çeşitli seçeneklerle kutlamanıza özel menüler belirleyen Club Tuana Fethiye, misafirlerine konaklamalı ve sadece etkinlik salonundan yararlanabilecekleri seçenekler sunuyor. Düğün planlamasının ardından, çiftler otel imkanlarından da faydalanarak, balayı tatillerini burada geçirebiliyor.

“CLUB TUANA FETHİYE, BALAYI TATİLLERİNİZDE DE YANINIZDA!
HEM KEYİFLİ BİR DÜĞÜN HEM DE KEYİFLİ BİR TATİL İÇİN TEK BİR SEYAHAT YETERLİ”

Düğün planlamasının ardından çiftlerimiz dilerse otelimizin her türlü imkânından faydalanmaya devam ediyor, balayı tatillerini otelimizde geçiriyor. Bu sayede gerçekleştirecekleri tek bir seyahat içerisinde hem keyifli bir düğün hem de keyifli bir balayı tatilinin kapısını aralıyorlar.

Rectangle 152 (1)

Harika Anılarınızın Sahne Arkası

Dalga sesleri ile harmanlanmış huzurun, düğün, nişan gibi organizasyonlarınızın en unutulmaz parçası olmasını istiyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte anılarınızın en güzel dakikalarını hayallerinizdeki gibi süslüyor, sizin fikirlerinize önem veriyor ve sizinle birlikte mutluluğunuzun bir parçası oluyoruz.

“DÜĞÜNLERİNİZDE, GELİN VE DAMAT ADAYLARINA ÖZEL MENÜLER HAZIRLAYARAK EN MUTLU GÜNÜNÜZÜ UNUTULMAZ KILIYORUZ”

Gelin ve damat adaylarına özel lezzetlerle en mutlu gününüzü taçlandırın! Club Tuana Fethiye olarak düğün organizasyonlarında size özel menüler sunuyoruz. Unutulmaz anılar biriktirmek ve sevdiklerinizle paylaşmak için sizi bekliyoruz.

image 4 (2) (1)

GELİN, MUTLULUĞUNUZLA MUTLU OLALIM, EN ÖZEL ANLARINIZI BİRLİKTE YAŞAYALIM!

Sizin ÖZEL ANLARINIZ, BİZİM MUTLULUK KAYNAĞIMIZ!

Özel anlarınıza eşlik etmek, en güzel anılarınızı birlikte paylaşmak için buradayız.