DOĞANIN HUZURUNU KEŞFETMEK İÇİN CLUB TUANA FETHİYE'YE DAVETLİSİNİZ.!

DSC09809 1 (1)

CLUB TUANA’DA HER ŞEY ÇOK GÜZEL; “ÇÜNKÜ SANA ÖZEL”

Club Tuana Fethiye olarak, tatil anlayışınıza yeni bir soluk getirmek ve huzurlu bir kaçamak sunmak için buradayız. Sizleri doğanın, konforun ve eğlencenin buluştuğu bu özel tatil köyünde ağırlamaktan mutluluk duyarız.
DSC08297-Enhanced-NR 1 (1)

SİZE ÖZEL
KONSEPTE
MİSAFİR OLUN.!

Her köşesinde huzur bulacağınız bir konsept ile düzenlenen Club Tuana Fethiye’de sosyal donatı alanlarından odalara, restoranlardan eğlence mekanlarına, sahilinden denizine kadar her şey size özel! Kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortamda maceralı bir tatile ne dersiniz! Odanız hazır, hemen misafirimiz olun.!
DJI_0589 2 (1)

SİZİ HUZURUN VE DOĞANIN KOLLARINA DAVET EDİYORUZ.!

Gelin, Club Tuana Fethiye'nin büyülü atmosferinde dinlenin, eğlenin ve hayatın tadını çıkarın. Sizi ağırlamaktan ve unutulmaz anılarınıza ortak olmaktan mutluluk duyarız.
DSC08256-Enhanced-NR 2 (1)

HER YAŞA UYGUN
EĞLENCE VE DİNLENME
İMKANLARI.!

Doğayı koruma ve sürdürülebilir turizm ilkelerine bağlılığımızı taçlandırmaktan gurur duyuyoruz. Club Tuana Fethiye olarak, doğayla uyumlu bir şekilde tatil yapmanızı sağlıyor ve çevreye duyarlı bir tatil deneyimi sunuyoruz.
DSC08054 1 (1)

DOĞANIN KALBİNDE YER ALAN TATİL KÖYÜMÜZDE SPA HİZMETLERİ, KUŞ CENNETİ VE ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIMLAR İLE TATİLİNİZİ UNUTULMAZ KILIN.!
CLUB TUANA FETHİYE SİZİ BEKLİYOR.

DSC06536 (1)

GASTRONOMİ HARİKALARININ YER ALDIĞI RESTORANLARIMIZLA
LEZZET DOLU ANLAR YAŞAYIN.!

Club Tuana restoranlarında servis edilen lezzetli yemekleriyle dikkat çeker. Gastronomi alanında başarılara imza atan şeflerimiz tarafından hazırlanan özel yemeklerin servis edildiği restoranlarımızda birbirinden lezzetli tatlarla damak zevkini katlayacaksınız. Misafirlerimizin tatilin her anında kendilerini özel hisstmeleri için tüm personelimizle büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz.
DSC01844 2 (1)

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL OYUN ALANLARI VE ETKİNLİK SAATLERİ İLE EĞLENCELİ BİR TATİL CLUB TUANA FETHİYE'DE SİZİ BEKLİYOR.

Dinlenme tesisimiz içerisinde yer alan SPA alanları ile masaj alanında güncel tekniklere hakim olan masözlerimiz eşliğinde profesyonel bir SPA hizmeti sunuyoruz. Doğanın kalbinde yer alan bir tesis olarak hayvan dostlarımızı da unutmadık. Tesisimizde yer alan kuş cennetimizdeki kuşların özenle bakımını sağlıyoruz. Çevremizde yer alan yemyeşil ormanların zarar görmesini engelleyecek şekilde çevre dostu yaklaşımlar ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
DSC06706 1 (1)

DOĞANIN HUZURUNU KEŞFETMEK İÇİN CLUB TUANA FETHİYE'YE DAVETLİSİNİZ